Kameralı Pimaş Kaçağı Tespiti

KAMERALI PİMAŞ KAÇAĞI TESPİTİ

Kameralı kaçak tespit işlemlerinin yapıldığı sektörde hızlı bir şekilde gelişmeyi başaran şirketlerin arasından sıyrılıp çok daha ön sıralara geçmekteyiz. Kameralı pimaş kaçağı tespiti hizmetimizi de bu anlamda itina ile gerçekleştirmekteyiz. Kaçak halinde sızan suları bu sistemler sayesinde bulmakta güdülen asıl amaç, ev ve işyerlerinde gereksiz tadilat, kırım ya da onarım işlerini engelleyerek masrafı minimuma düşürmektir. Eski sistemde faaliyet gösteren tesisatçılar hem maddi hem de manevi açıdan sizi yıpratabilir.

Kanalların tıkanıklığını açmaya yarayan makineler zaten adından da anlaşılacağı gibi tıkalı olan boruları açmaktadır. Açmazsa eğer bu durumda tespit gerekli görülür. Bazı durumlarda da tıkanıklık olmadığı halde su boru hattında problem olan bir bölgeyi ya da bir madde kaçırılmışsa o maddenin yerini bulabilmek için kameralı pimaş kaçağı tespiti gerekmektedir. Bilhassa inşaat temeline döşenen gider borularının içerisine beton dolması ile tıkanan pimaşlar ne yazık ki açılamıyor. Bu hattı tamamıyla değiştirmek isterseniz o da imkânsız denebilecek kadar zordur. Çünkü binanın temelini baştan başa kırıp dökmek gerekmektedir. Yani hattı yenilemek için epey zorluk çekersiniz.

Bu gibi durumlarda da beton dolu olan bölge tespit edilerek yalnızca o bölge kırılıp değiştirilir. Yani kameralı pimaş kaçağı tespiti işlemi bu anlamda kolaylık sağlamaktadır. Kameralar boru içerisine salınarak beton olan bölgeye geldiğinde yukarıdan detektörler kameranın olduğu bölge nereye denk geliyorsa işaretlenmektedir. Ayrıca bu cihaz su kaçak tespitleri için de tercih edilebilir. Zaten detaylı bilgiyi atasehirsukacagitespiti.net web adresimizden de alabilirsiniz

Call Now ButtonHEMEN ARA