Petek Temizleme

PETEK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Petek temizlik ve yıkama işlemleri için özel olarak imal edilmiş makinelerimiz yıkama kimyasalları ve etkili yollarla peteklerinizin temizlik işlemlerini yapabiliyoruz. Kalorifer peteklerinin ilk günkü gibi ısınma sağlamasını en üst düzey verim ve ısı kayıplarından ortaya çıkan yüksek rakamlı doğalgaz faturalarınızda eksilme sağlayabiliyoruz. Petek temizleme ve yıkama işlemleri hakkında hizmet talebi ve tüm bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz. Peki, petek temizlik ve yıkama işlemleri nedir ve niçin yapılmaktadır? Bu konuda bilgilenmek çok önemlidir.

Sizlere sunduğumuz bu işlemlerin nasıl yapıldığı ve ne anlama geldiğini de bilmek gerekir. Yani kalorifer petekleri kaç senede bir temizlenmelidir. Petek yıkama işlemlerinde hangi kimyasalların tercih edilmesi daha uygun olur? Kısacası tüm soru işaretlerinin yanıt bulması en ideali olacaktır. İşi layığıyla yapan kişi ve kurumlar ciddi anlamda takdiri hak etmektedir. Petek temizleme hizmetleri kapsamında firmamızdan hizmet talep etmeniz size büyük oranda fayda sağlayacaktır. Petek yıkama ve temizleme işlemleri, belli bir zaman sonra peteklere uygulanması gereken bir bakım işlemidir.

Ayrıca petek temizliği ve kombi bakımı farklı işlemlerdir. Kombiler, her ne kadar stabil durumda çalışsalar ya da en kaliteli kombilere sahip olsanız da kaloriferler ısı dolaşımını ve transferini tam olarak yapamazsa olması gereken ısıyı elde etmek söz konusu olamaz. Petek temizleme ve yıkama işlemleri de bu anlamda gerekli görülür. Kaloriferlerin ve kombilerin içinde belli miktarda sabit su bulunmaktadır. Kombiler, senelerce aynı suyu ısıtıp çevirmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA