Yangın Hidrantı Su Kaçağı Tespiti

YANGIN HİDRANTI SU KAÇAK TESPİTİ

Hem yer üstü hem de yer altı yangın hidratları fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, endüstriyel tesislerde, depolarda, bina çevrelerinde ve daha pek çok yerde mevcut olan yangın hidrant hatlarında yaşanan su sızıntılarının yerini noktasal bir şekilde tespit edebiliyoruz. Yangın hidrantı su kaçak tespitinin yapılması bu anlamda önemli bir detaydır. Yangın tesisat kapsamında zaman içerisinde meydana gelen kırılma ya da çatlaklar yer altında olduğundan dolayı ne yazık ki fark edilemiyor.

Zaman içinde tonlarca suyun heba olmasını önleyebilmek için yerin yaklaşık 3 metre altına kadar borularda yer alan su sızıntılarının noktasal yerinin tespitini gerçekleştirebiliyoruz. Daha önceden yapmış olduğumuz çok sayıda yangın hidrantı su kaçak tespitinde su sızıntılarının noktasal bir şekilde yerini tespit edebilmiş belirli bir saha deneyimine sahip profesyonel ekibimiz ile her daim siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Bu konuda firmamıza güvenebilir ve tüm acil durumlarda irtibat kurabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey bilinçli olmak ve uzman kişilerden destek almaktır.

Yangın hidratlarında yaşanan su kaçaklarının tespiti hususunda ihtiyaç duyan her müşterimize servis sunmaktayız. Konuyla alakalı firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Yangın hidrantı su kaçak tespiti hizmetimizdeki asıl amacımız, çok geniş bir zemini kırmadan maliyeti düşürüp su kaçağının olduğu noktayı tam anlamıyla tespit edebilmektir. Su sızıntılarını bulmak konusunda şirketimiz ve tüm personellerimiz gerekli olan tecrübeye ve deneyime sahip olur.

Call Now ButtonHEMEN ARA